עדשות מגע יומיות מיי דיי קופר ויז’ן במבצע – MyDay 120pck

החל מ 115

יצרן: : Cooper Vision
סוג שימוש: : עדשות יומיות
תכולת אריזה: : 120 עדשות יומיות סיליקון הידרוג'ל

עדשות מגע יומיות מיי דיי ®MyDay הן עדשות המעוצבות בטכנולוגיית ה- ™Smart Silicone ומספקות חמצן לעיניים באופן יעיל יותר וזאת בשל שימוש מופחת בסיליקון. עדשות מיי דיי של חברת קופר ויז’ן הינם העדשות הרכות ביותר שאי פעם פותחה על ידם וזאת לשם מתן נוחות ארוכת טווח במשך כל היום. כל יום.

מחיר לאריזה בודדת – 129 ש”ח
מחיר ל 4 אריזות – 124 ש”ח          
מחיר בעסקה חצי שנתי – 119 ₪   
מחיר בעסקה שנתית – 115 ₪      

משלוח חינם לכל רחבי הארץ
תוקף המוצרים ארוl במיוחד
ניתן להחליף אריזות סגורות במקרה של שינוי במרשם
המחירים בחנות הינם זהים (יש לוודא שהמוצר במלאי)

בחר את סוג העסקה ונתוני מרשם העדשות שלך

עין
מספר
קימור
קוטר
כמות
מחיר סופי: ₪115
בחרו את הכמות:

עדשות מגע יומיות מיי דיי ®MyDay הן עדשות המעוצבות בטכנולוגיית ה- Smart Silicone ומספקות חמצן לעיניים באופן יעיל יותר וזאת בשל שימוש מופחת בסיליקון. עדשות מיי דיי של חברת קופר ויז’ן הינם העדשות הרכות ביותר שאי פעם פותחה על ידם וזאת לשם מתן נוחות ארוכת טווח במשך כל היום. כל יום.

עדשות ®MyDay מספק רכות אופטימלית על פני כל עדשת סיליקון הידרוג’ל יומית אחרת ועם זאת מאפשר למרכיב אותן הרכבה והוצאה של העדשה בקלות. עדשות ®MyDay משלבות עיצוב מתקדם הכולל משטח בעל קצה מעוגל וחלק המעניק חלק ובעל קצה מעוגל. עדשות ®MyDay עוזרות בחסימת קרני השמש המזיקות עם הגנת UVA ו-UVB**.

עדשות מיי דיי מתקנים קוצר ראייה ורוחק ראייה. בקוצר ראייה, אובייקטים קרובים נראים בבירור אולם אובייקטים רחוקים יותר נראים מטושטשים. ברוחק ראייה, אובייקטים רחוקים נראים בדרך כלל בבירור אך בעת קירבה אליהם ישנו קושי להתמקד בהם כראוי. (יש להיוועץ עם אופטומטריסט מוסמך בבחירת והתאמת עדשות מגע).

חומר: Somofilcon A
אחוז מים: 56%