עדשות מגע יומיות מיי דיי קופר ויז’ן במבצע – MyDay 180pck

החל מ 118

יצרן: : Cooper Vision
סוג שימוש: : עדשות יומיות
תכולת אריזה: : 180 עדשות יומיות סיליקון הידרוג'ל

עדשות יומיות מיי דיי (MyDay 30pck) מבית קופר ויז’ן, הן עדשות איכותיות ונחשבות לעדשות חד פעמיות מהטובות ביותר הקיימות. הן עדשות סיליקון הידרוג’ל רכות לנוחות טובה במהלך כל היום. עדשות אלו מגיעות באריזה של 30 עדשות חד פעמיות. ישנם מבצעים והנחות ברכישת העסקאות הבאות:

עסקה ל 3 חודשים (180+ 10 מתנה*)
חיסכון + מתנה = 74 ש”ח
עסקה חצי שנתית (360+ 10 מתנה*)
חיסכון + מתנה = 152 ש”ח
עסקה שנתית (720+ 10 מתנה*)
חיסכון + מתנה = 380 ש”ח

בחר את סוג העסקה ונתוני מרשם העדשות שלך

עין
מספר
קימור
קוטר
כמות
מחיר סופי: ₪118
בחרו את הכמות:

עדשות מגע יומיות מיי דיי ®MyDay הן עדשות המעוצבות בטכנולוגיית ה- Smart Silicone ומספקות חמצן לעיניים באופן יעיל יותר וזאת בשל שימוש מופחת בסיליקון. עדשות מיי דיי של חברת קופר ויז’ן הינם העדשות הרכות ביותר שאי פעם פותחה על ידם וזאת לשם מתן נוחות ארוכת טווח במשך כל היום. כל יום.

עדשות ®MyDay מספק רכות אופטימלית על פני כל עדשת סיליקון הידרוג’ל יומית אחרת ועם זאת מאפשר למרכיב אותן הרכבה והוצאה של העדשה בקלות. עדשות ®MyDay משלבות עיצוב מתקדם הכולל משטח בעל קצה מעוגל וחלק המעניק חלק ובעל קצה מעוגל. עדשות ®MyDay עוזרות בחסימת קרני השמש המזיקות עם הגנת UVA ו-UVB**.

עדשות מיי דיי מתקנים קוצר ראייה ורוחק ראייה. בקוצר ראייה, אובייקטים קרובים נראים בבירור אולם אובייקטים רחוקים יותר נראים מטושטשים. ברוחק ראייה, אובייקטים רחוקים נראים בדרך כלל בבירור אך בעת קירבה אליהם ישנו קושי להתמקד בהם כראוי. (יש להיוועץ עם אופטומטריסט מוסמך בבחירת והתאמת עדשות מגע).

חומר: Somofilcon A
אחוז מים: 56%